Euro Truck Simulator Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euro Truck Simulator Forum

Oyun ile ilgili aradığınız, aramadığınız herşey bu forumda... Aramıza katılın...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip

YazarMesaj
ExELaNCe36
•BANNED•
•BANNED•
ExELaNCe36

Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip Shanex10
Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip Shanex11
Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip Shanex11
Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip Shanex12

Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip Empty
MesajKonu: Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip   Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 3:21 am

Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip 11rr90h

Tür : Dram / Tarihi
Gösterim Tarihi : 19 Ocak 2007
Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan
Senaryo : Suat Yalaz , Baykut Badem , Mehmet Soyarslan
Görüntü Yönetmeni : Zekeriya Kurtuluş
Yapım : 2006, Türkiye

Oyuncular

Kenan İmirzalıoğlu (Yandım Ali) , Cansu Dere (Defne) , Emin Boztepe (Guro) , Engin Şenkan (Çukurçeşmeli Osman) , Hasan Yalnızoğlu (Kara Necati) , John Baker (Dimitri) , İlker Ayrık (Yorgo) , Murat Tayyar (İskelet)

İstanbul'un işgal altında olduğu yıllar... Savaşın ayrı cephelerinde, farklı konumlarda bulunmuş iki insan... Biri, İstanbul Boğazı'na demirlemiş düşman ordularını görünce "Geldikleri gibi giderler" diyen büyük komutan Mustafa Kemal Paşa, diğeri ise evli sevgilisini kaçırıp Viyana'ya gitme planları yapan, donanmadan terhis edilmiş Yandım Ali'dir.

Bu iki farklı insanın yolları bir gün kesiştiğinde, Yandım Ali için hayat, planladığından çok daha farklı bir yönde akmaya başlayacaktır. Artık memleketin kurtuluşundan ümidi kesmiş bir külhanbeyi değil, bu kurtuluş için mücadele eden bir savaşçı halini almıştır.

Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip Sonosmanlyandmaliavi001

Dowload:

Son Osmanlı - Yandım Ali / 2007 / Dvdrip
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-